Kullanım Koşulları

Değerli Site Kullanıcısı;

Bu siteye giren ve kullanıcı sayfalarındaki bilgi alanlarını dolduran tüm kullanıcılar site kullanım sözleşmesini okumuş ve şartlarını kabul etmiş sayılır.

1- Bu web sitesi içerisindeki bütün veriler Tamtad Konservecilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. mülkiyetindedir. Sitede kullanılan veriler bilgilendirme ve tanıtım amacının dışında izinsiz kopyalanıp çıkar sağlamak için kullanılamaz.

2- Sitemizdeki herhangi bir doküman veya ürün resmi tanıtım yada haber amaçlı olarak kullanılacaksa www.tamtad.com web adresi kaynak olarak gösterilmelidir.

3- Tamtad Konservecilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. mülkiyetindeki bu web sitesindeki veriler gerekli virüs taramalarından geçirilmiş olup güvenlik önlemlerine tabi tutulmuştur. Kullanıcının bu web adresini kullanması esnasında sisteminde oluşabilecek hatalardan ve şahsi güvenlik yazılımlarından kaynaklanan sorunlardan kullanıcı kendisi sorumludur.

4- Tamtad Konservecilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. mülkiyetindeki web sitesinde yayınlanan resim, haber ve argümanlar bilgilendirme amaçlı olup; kullanıcı, mevcut verilerin hatalı olduğunu yada bilgiler doğrultusunda zarara uğradığını iddia edemez.

5- Tamtad Konservecilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. gerek duyduğunda sitedeki mevcut verileri ve kullanıcılara sunulan hizmetleri dilediği zaman değiştirme veya site kurallarına aykırı olan kullanıcı bilgilerini silme hakkını gizli tutar.

6- Resmi makamlardan kullanıcıya yönelik suç duyurusu ve resmi soruşturma talebi gelmesi durumunda veya kullanıcının sitenin çalışmasına engel olacak, işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj ile saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, Tamtad Konservecilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

7- Kullanıcılar ile Tamtad Konservecilik Sanayi Ticaret A.Ş. arasında oluşabilecek uyuşmazlıklarda firma her türlü elektronik yazışmaları delil olarak kabul edecektir.

8- Tamtad Konservecilik Sanayi Ticaret A.Ş. mevcut “Kullanım Koşulları” maddelerinde yapılacak düzenleme, ekleme veya iptal etme yetkisine sahip olup, bununla ilgili kullanıcılara bilgilendirme yapmak zorunda değildir.

9- www.tamtad.com web sitesi yasal kanunlar doğrultusunda kurulmuş olup, olası ihtilaflarda Türkiye Cumhuriyeti kanunları uygulanarak, Türkiye Cumhuriyeti mahkemeleri yetkili olacaktır.